נלחמים באבנית במכשירי תמי 4 – ומאריכים את משך חיי המכשיר

Mzkor חדרי קירור והקפאה

את האבנית תוכלו למצוא במתקני מים, בקומקומים חשמליים, במכונות קפה ובשלל מכשירים אחרים המבוססים על זרימת מים חמים לצורך פעולתם. בכל אחד מהמקרים, הייתם שמחים להימנע ממנה. אבנית עלולה לגרום לקיצור חיי המכשירים השונים, בין אם עקב סתימת הצינורות שבהם, הרס גוף החימום או שלל תרחישים אחרים. אם מוסיפים לכך את הפגיעה בטעם המים ואת העובדה שמכשירים בהם הצטברות אבנית פשוט צורכים יותר חשמל, אפשר להבין מדוע חשוב לבצע את כל המאמצים להעלים את האבנית.

 

על רקע העובדה שאין למעשה אפשרות מעשית למנוע מהאבנית להצטבר במתקני המים, עיקר המאמצים שלכם צריכים להיות מושמים על מטרה מרכזית אחת: להעלים את האבנית למשך כמה חודשים לפחות, ובכך ליהנות ממים טעימים תוך הארכת חיי המוצר. אז איך בדיוק עושים את זה נכון בברי המים של תמי 4? על כך ועוד במאמר הבא.

 

חשיבות השימוש בקפסולת ניקוי אבנית

יכול מאוד להיות שנתקלתם בכל מיני "תרופות סבתא", יש שיגידו אלתורים, למצב השכיח של הצטברות אבנית במתקני המים השונים. הנקודה החשובה היא שבתחום הזה מומלץ מאוד שלא לקחת סיכונים, שעלולים להיות בלתי יעילים או אפילו להביא לנזקים מהותיים למכשיר. במילים אחרות: רצוי מאוד להיצמד להנחיות היצרנית ולהשתמש אך ורק במוצרים המיועדים לתכלית החשובה של פירוק אבנית ומים קשים כמכלול במתקנים.

 

אם נחזור לברי המים של תמי 4, שהם ללא ספק מהבולטים והנמכרים בישראל בשדה המשחק, אפשר להצביע על פתרון שעושה את העבודה בצורה היעילה ביותר: קפסולת ניקוי אבנית תמי 4. המדובר הוא בקפסולה לשימוש חד פעמי, המבוססת על נוסחת מלח לימון (שהוא כידוע חומר אורגני, יעיל מאוד למטרת הסרת אבנית ובטוח לחלוטין לשימוש).

 

הדרך הנכונה להתבונן במלאכת הסרת האבנית היא בתור פעולת תחזוקה שוטפת, יש שיגידו אפילו פעולה מונעת. למרות שלכל מוצר עשויות להיות הנחיות שימוש משלו, כמעט בכל המקרים אנחנו נרצה להשתמש בקפסולה אחת לכמה חודשים לפחות. קפסולות הסרת אבנית של קלין פוד (CleanPod) מיועדות להשמה במתקן המים אחת לשלושה חודשים, כלומר, ארבע פעמים לפחות בשנה.

 

מה חשוב לוודא לפני הכנסת קפסולת ניקוי אבנית תמי 4?

על רקע העובדה שאנחנו לא רוצים להתפשר בניקוי האבנית בפרט, ובתחזוקת מתקן המים בכלל, יש כמה דגשים שצריך לוודא לפני שבוחרים את הקפסולה. הראשון הוא להשתמש אך ורק בקפסולות המומלצות על ידי היצרנית, ולא באלתורים או בפתרונות שרחוקים מלהיות מוכחים. את השימוש יש לבצע בהתאם להנחיות המדויקות, כאשר החדשות המעודדות בהקשר הזה הן שמדובר במשימה פשוטה בכל קנה מידה.

חשוב לוודא מראש את ההתאמה של הקפסולה לדגם הספציפי של מתקן או בר המים בו מחזיקים. אם נחזור לקפסולות של קלין פוד, לדוגמה, הן מתאימות לכלל הדגמים של תמי 4 – כך שאפשר להשתמש בהן בראש שקט ועדיף במיוחד לפני החלפת מסנן תמי 4.

 

 

צרו קשר להצעת מחיר

נא למלאות את הפרטים ונציג יחזור אליכם להצעת מחיר משתלמת במיוחד עבורכם!

דילוג לתוכן